امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار ایران و جهان , سیاسی , مذهبی » برداشت‌های ناقص از جلسه درس خارج فقه رهبر انقلاب قابل اعتبار نیست
کد خبر : 24526
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۶:۳۳ ق.ظ

برداشت‌های ناقص از جلسه درس خارج فقه رهبر انقلاب قابل اعتبار نیست

مدیر روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری گفت: گزارش‌های مخدوش و غیررسمی از جلسه درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب که به برداشت‌های ناقص افراد از مباحث برمی‌گردد فاقد اعتبار و استناد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سپهر خلجی مدیر روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری درباره گزارشی مخدوش و غیر رسمی از جلسه درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب توضیحاتی ارائه کرد.

خلجی گفت: سه روز قبل یک صفحه اینستاگرامی از جلسه درس خارج فقه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مطلبی در خصوص سفر به یکی از شهرهای خارج از کشور منتشر کرد؛ این مطلب که بیان مخدوش و ناقصی از بحث مبسوط معظم له درباره «صلاة مسافر» بود، بازتاب و واکنش‌هایی داشت.

وی تاکید کرد: از عزیزانی که توفیق حضور در این جلسات را دارند و عموماً جزء طلاب فاضل هستند، انتظار می‌رود که بیش از دیگران، به پیچیدگی‌های مباحث فقهی و مقامات بحث و اقتضائات جلسات درس و انتقال معانی و دلالت‌هایی که از طریق انتشار الفاظ در مقامی غیر از مقام جلسه درس انجام می‌شود، توجه داشته باشند که علی الاغلب نیز همین‌گونه است.

مدیر روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری گفت: با این حال، لازم است توجه شود که انتشار مطالبی از این دست که خارج از روال رسمی و معمول بوده و عموماً نیز به برداشت‌های ناقص افراد از مباحث برمی‌گردد فاقد اعتبار و استناد است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب