امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » برخورد چکشی با فروشنده های پرندگان به صلاح نیست و باید ساختار تعریف شود
کد خبر : 33770
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶در ۶:۳۲ ب.ظ

برخورد چکشی با فروشنده های پرندگان به صلاح نیست و باید ساختار تعریف شود

معاون فرماندار تربت جام گفت: به لحاظ اینکه تعداد زیادی از سرپرست خانوارها از طریق فروش پرندگان امرار معاش زندگی را تامین می کنند برخورد چکشی با آنان به صلاح نیست و باید ساختاری تعریف شود.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه شورای سلامت که در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به معضل عرضه طیور در حاشیه جمعه بازار و گاهی از اوقات درسطح شهر گفت: به لخاظ اینکه تعداد زیادی از سرپرست خانوارها از این طریق امرار معاش زندگی را تامین می کنند برخورد چکشی با آنان به صلاح نیست و باید ساختاری تعریف شود و برای عرضه کنندگان طیور مثل میدان دام فضای مناسب تدارک شود.

شافعی با اشاره به گزارش دانشکده علوم پزشکی شهرستان مبنی بر کمبود علایم ترافیکی و کم عرض بودن جاده تربت جام به سمیع آباد افزود: کمبود علایم ترافیکی وکم عرض بودن محور تربت جام به سمیع آباد موجب بروز حوادث زیادی می شود که لازم است مشکلات و معضلات این محور هرچه سربعتر کمبودها رفع شود.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه ها و اولویتهای شورای سلامت و امنیت غڌایی ایجاد نشاط و شادابی در جامعه است که باید مدیران اجرایی از خودشان شروع کند.

معاون فرماندار تربت جام تصریح کرد:با توجه به مشکلاتی که درسطح اداره ها و برای افزایش روحیه نشاط کارکنان لازم است مدیران اجرایی حوزه ورزش را در اداره فعال کند.

وی با انتقاداز عدم پاسخگویی مدیران اجرایی نسبت به معرفی کارشناس سلامت خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی دو روز مهلت دارند نسبت به معرفی کارشناس سلامت اقدام کند درصورت کوتاهی مدیران تڌکر خواهند گرفت و به مدیران کل هم اعلام خواهد شد.

شافعی با اشاره به ساختار ارزشیابی مدیران تاکید کرد: حضور مدیران در جلسه ها هر سه ماه یکبار مورد بررسی قرار می گیرد و نتایج آن به مدیران کل اعلام می شود.

در ادامه معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:متولیان سلامت ففط ۳۰درصددرسلامت افراد جامعه دخیل هستندخود افرادوسازماتهاباید به فکرسلامت جامعه باشند .

رحیمیان با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای همشهریان افزود: از ابتدای اجرای طرح تاکنون ففط ۷۰درصد مردم به پایگاهها مراجعه کردند و درحال حاضر این طرح به کندی پیش می رود لازم است مدیران اجرایی و دیگرسازمان ها افراد را به پایگاهها راهنمایی چون همه خدمات این طرح رایگان است.

وی عنوان کرد:کلینیک ترک سیگار در دانشکده علوم پزشکی تربت جام  راه اندازی شده و برای سلامت جامعه و افراد خدمات در این مرکز رایگان است و اعضای شورای سلامت بدانند این جلسه اختصاص به دانشکده علوم پزشکی نداشته و همه باید برای سلامت جامعه تلاش کنند.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب