امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » برخورد با متجاوزین به بستر و حریم رودخانه درتربت جام
کد خبر : 19915
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۴در ۲:۳۲ ب.ظ

برخورد با متجاوزین به بستر و حریم رودخانه درتربت جام

دادستان تربت جام از برخورد با متصرفین ومتجاوزین به بستر و حریم رودخانه دراین شهرستان خبرداد.
دادستان تربت جام دشتی فدکی

به گزارش جام روز؛ حسین دشتی فدکی، سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب تربت‌جام در گفتگو با جام روز اظهار داشت: عده‌ای  با نقض قوانین  قسمتی از مسیر و حریم  رودخانه ابدال‌آباد تربت‌جام را  تصرف کرده بودند و علی‌رغم اخطارهای امور آب تربت‌جام  به اقدامات خود ادامه می‌دادند.

وی تصریح کرد: علی‌رغم دادن مهلت به متصرفین جهت رفع تصرف و تجاوز و اعاده به وضع سابق توسط دادستانی شهرستان تربت‌جام اما متصرفین داوطلبانه حاضر به همکاری با امور آب نشدند.

دشتی فدکی در ادامه افزود: بر اساس دستور دادستانی در مرحله اول 16 مورد رفع تجاوز شد و پس از بررسی کارشناسی نسبت به تخریب و اعاده به وضع سابق و ترمیم خرابی‌های حاصل از عملیات متخلفین  اقدام خواهد شد.

وی  ضمن تشکر از مسئولین امور آب تربت‌جام تأکید کرد: اداره مذکور باید هرچه سریع‌تر نسبت به بررسی کارشناسی و معرفی باقی‌مانده متجاوزین و در صورت لزوم مطالبه هزینه‌ها اقدام نماید .
دشتی فدکی  خاطرنشان کرد: مسئولین ادارات دولتی لازم است  نسبت به اجرای قوانین در حوزه مسئولیت خود دقت و نظارت لازم و سرعت عمل مناسب در پیگیری برخورد با متخلفین را داشته باشند و هر جا  که تعرضی به  منابع، سرمایه‌ها، اموال و منافع عمومی  و ملی صورت می‌گیرد را سریعاً به دادستانی گزارش نمایند و از اعمال‌نفوذ هراسی نداشته باشند، چراکه به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل می‌نمایند.

این مقام ارشد قضایی شهرستان در پایان تأکید کرد: دادستانی تربت‌جام  ضمن پیگیری  و نظارت بر حسن اجرای قوانین بر اساس مسئولیت‌های محوله به ادارات و نهادها، قاطعانه از هر اقدام پیشگیرانه  آنان و یا برخورد با متخلفین که تحت نظارت دستگاه قضایی و وفق مقررات باشد حمایت می‌نماید.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب