امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » برجام ناشی از کم بصیرتی برخی مسئولان کشور است
کد خبر : 25300
تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۵در ۱۲:۵۴ ب.ظ

برجام ناشی از کم بصیرتی برخی مسئولان کشور است

یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: امید به آمریکا و برجام ناشی از کم بصیرتی برخی مسئولان کشور است و دولتمران جمهوری اسلامی ایران می توانند با پشتوانه معنوی، دفاعی و امنیتی که دستاورد خون شهدا است درمقابل استکبار جهانی بایستند.

به گزارش جام روز، خسروی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در یادواره هشت شهید روستای شیخلو تربت جام با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای حماسه فتح خرمشهر درعمليات بيت المقدس گفت: بزرگترین پیام یادواره شهدا؛ برجسته شدن فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، نعمت امنیت، استقلال و آزادی ایران اسلامی است.

وی با بیان این که همه بر سر سفر شهدا مُنعم هستیم افزود: انسان با تأثیر پذیری از فرهنگ ایثار در”یادواره شهدا” از خواب غفلت بیدار می شود، بنابراین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای بازماندگان این قافله، دلدادگان و عاشقان راه شهادت، نفع و سود بیشتری نسبت به شهدا دارد.

وی با اشاره  به فرازی از فرمایش گوهر بار رسول اکرم (ص) مبنی براین که  زیاد”یاد مرگ” کنید خاطرنشان کرد: مرگ انسان ها متفاوت است و تنها مرگی که به سعادت و رستگاری ختم می شود جهاد وشهادت در راه خدا و ارزش های ناب اسلامی است.

راوی دفاع مقدس تصریح کرد: امروز توانمندی و تفکرجهادی رزمندگان اسلام  در مقابله با مستکبرین مرزها جهانی را در نوردیده و موجب تقویت جبهه های مقاومت اسلامی در منطقه شده است.

 وی تصریح کرد: امروز بسیجیان مدافع حرم که مظلومانه شربت شهادت می نوشند، با توکل به خدا ، تفکراسلام ناب محمدی(ص) و فرهنگ انتظار هیمنه داعش ،تکفیر وسلفی ها را درسوریه وعراق در هم کوبیدند وباعث عزت واقتدار جهان اسلام شدند.

وی با اشاره به فرهنگ انتظار و مهدویت ابرازداشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب به عنوان یک فقیه بصیر و اسلام شناس با پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشادت وجانفشانی شهدا والامقام یک گام  به سمت ظهور نزدیک تر شدیم.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که خط ومشی رهبری برگرفته از فرهنگ مهدویت است و استکبار جهانی از منتظر واقعی به شدت می ترسد اظهارکرد: در عصرغیبت گوش به فرمان ولی امر مسلمین به عنوان نایب “عام” امام زمان(ع)، باید گام ها را یکی پس از دیگری تا تحقق ظهور مهدی عدالت گستر محکم برداریم .

وی امید به آمریکا و برجام را ناشی از کم بصیرتی برخی مسئولان دانست تأکید کرد: دولتمران جمهوری اسلامی ایران می توانند با پشتوانه معنوی، دفاعی و امنیتی که دستاورد خون شهدا است در مقابل استکبار جهانی بایستند و جامعه امام زمانی باید ظلم ستیز و حامی مظلوم باشد.

وی اضافه کرد: یکی از کارهای مهم فرهنگی که اقدام و عمل مسئولانه می طلبد، الگو سازی و الگوشناسی از سبک و سیره شهدا در دفاع مقدس و جبهه های مقاومت اسلامی است که امید و توکل به خدا وامام زمان(عج) را در دل های منتظران زنده می کند .

خسروی یاد آورشد: هرمسئولی که از رهبر معظم انقلاب فاصله گرفت و تابع محض ولی فقیه نبود، به جای اقدام و عمل مسئولانه درحل مشکلات مردم، به دشمن چراغ سبز نشان می دهد و این یک خیانت بزرگ محسوب می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب