امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » این توده عظيم شيعه و اهل سنت نقطه قوت است/کفر به طاغوت باعث عزت ايران شده است
کد خبر : 28170
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۰ ب.ظ

این توده عظيم شيعه و اهل سنت نقطه قوت است/کفر به طاغوت باعث عزت ايران شده است

برگزاري مراسم يوم الله 13 آبان در تربت جام با حضور باشکوه مردم و مسئولان برگزار شد.

به گزارش جام روز، همزمان با سالروز تسخير لانه جاسوسي آمريکا و روز ملي مبارزه با استکبار جهاني و دانش آموز راهپيمايي يوم الله 13آبان با حضور قشرهاي مختلف مردم شيعه و اهل سنت، ائمه جمعه وجماعات، دانشجويان، دانش آموزان، فرهنگيان، فرماندهان نيروي انتظامي و نظامي و امنيتي از ميدان شهدا تا ميدان حضرت ولي عصر اين شهرستان با شکوه خاصي برگزار شد.

شرکت کنندگان در راهپيمايي با سردادن شعار همچون مرگ بر آمريکا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر انگليس، مرگ بر آل سعود، اين همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده و…

در اجتماع شرکت کنندگان مراسم راهپيمايي پس از اجراي دو سرود توسط دانش آموزان سپس حجت الاسلام جواد طاهري امام جمعه شهرستان تربت جام گفت: روز ملي مبارزه با استکبار جهاني روز احيا اين بخش از مسلماني ماست و مسلماني که قرآن از او ياد مي کند که کفر به طاغوت و ايمان به خدا داشته باشد.

طاهري با اشاره به سه وقايع بزرگ 13 آبان افزود: در اين روز در سال هاي 43، 57 و 58 جمعي از دانشجوبان و دانش آموزان در اعتراض به سياست هاي استکباري در ايران به درجه رفيع شهادت رسیدند و با اعتراض خود خط حسيني و شهادت را پررنگ کردند و در سال 58 دانشجويان به ميدان آمدند و لانه جاسوسي آمريکا را تصرف کردند.

وي تصريح کرد: امروز استکبار جهاني در کشورهاي يمن، عراق، افغانستان و سوريه خون هزاران نفر از مرد، زن، کودک و نوجوان را ريخته است.

امام جمعه شهرستان تربت جام خاطرنشان کرد: کفر به طاغوت باعث عزت جمهوري اسلامي ايران شده است و 13 آبان روز استکبار ستيزي و از جهتي يوم الله است و شعار مرگ بر آمريکا را قرآن به آموخته است.

وی با گراميداشت 36 هزار شهيد دانش آموز کشور و 36 شهيد دانش آموز تربت جام با اشاره به ويژگي هاي دانش آموزان گفت: دانش آموزان ما امروز اهل ايمان، شجاع، بصير، استکبار ستيز، ولايت مدار و گوش به فرمان رهبر و ولايت است.

طاهري در پايان تأکيد کرد: شيعه و اهل سنتي که بر عليه یک ديگر کتاب و مطلب بنويسد در جبهه دشمن قرار مي گيرد، امروز توده عظيم شيعه و اهل سنت در يک کشتي نشستند که نقطه قوت ما مي باشد و دشمن از وحدت ما مي ترسد.

در پايان مراسم قطعنامه راهپيمايي يوم الله 13 آبان قرائت و شرکت کنندگان با سردادن شعار الله اکبر خامنه اي رهبر مورد تاييد قرار دادند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب