امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » ایران اسلامی نگین امنیت و اقتدار پایدار در غرب آسیا است
کد خبر : 24914
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۹:۲۰ ق.ظ

ایران اسلامی نگین امنیت و اقتدار پایدار در غرب آسیا است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام گفت: ایران اسلامی نگین امنیت و اقتدار پایدار در غرب آسیا است و مهمترین پیام رزمایش ها برای دشمنان این است که هیچگاه در ذهن خود جرأت حمله به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نَپرورانند.

به گزارش جام روز، سرهنگ پاسدار ابوطالب جوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز  گفت: تقارن میلاد فرخنده حضرت ولی عصر (عج) و حماسه آزادی خرمشهر روز مقاومت،ايثار و پيروزي ملت غیور ایران دو رویداد برزگ ملی و مذهبی پیش رو است، که گرامیداشت آن موجب تقویت باورهای دینی، ارزش ها و همبستگی اسلامی می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام با اجرای مرحله اصلی رزمایش گردان های الی بیت المقدس بیان داشت: ایران اسلامی را نگین امنیت و اقتدار پایدار در غرب آسیا است و مهمترین پیام رزمایش ها برای دشمنان این است که هیچگاه در ذهن خود جرأت حمله به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نَپرورانند.

وی با اشاره به ترفندهای همیشگی استکبار جهانی در طول تاریخ و تفرقه افکنی میان مردم افزود: پاسداشت اعیاد ملی مذهبی ضمن اتحاد مسلمانان، قدرت مستکبرین را کاهش و همبستگی اسلامی نَمود بیشتری پیدا می کند.

جوان با بیان این که امروز روحیه جهادی بسیجیان شهیدی همچون “مدافعان حرم”باعث امنیت بیشتر و اقتدار نظام اسلامی شده است، تأکید کرد: اگر نتوانیم این اقتدار و صلابت ملی را حفظ کنیم همانند کشورهای منطقه دچار وابستگی سیاسی خواهیم شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام یادآور شد: عملکرد خصمانه آمریکا  و متحدانش نشان داد که جایگاه مردمی در بین کشور های منطقه ندارند، ولی متأسفانه با قصور حکام مستبد و مرتجع منطقه دشمن توانسته است از این رهگذر در کشورهای اسلامی به منافع خود برسند.

وی با اشاره به اجرا شدن مرحله  اول رزمایش الی بیت‌المقدس 23 و 24 اردیبهشت در منطقه مرزی صالح آبادگفت: مرحله دوم و اصلی آن در آخر هفته جاری به استعداد 5 گردان رزمی انجام می شود که حفظ و ارتقای توان وآمادگی رزمی و قدرت معنوی بسیجیان برای مقابله با دشمنان از اهدف مهم برگزاری است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب