امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » ایجاد شایعه در فضای مجازی برای تطهیر فتنه گران و تخریب خدمتگزاران است
کد خبر : 33760
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۶در ۳:۱۷ ب.ظ

ایجاد شایعه در فضای مجازی برای تطهیر فتنه گران و تخریب خدمتگزاران است

امام جمعه تربت جام گفت: سرویس های اطلاع رسانی قصد دارند افراد معاند با اسلام و انقلاب را تطهیر و خدمتگزارانی که مقابل استکبار و زیادخواهی های آنها ایستاده اند را تخریب کنند.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت نمازگران به تقوای الهی گفت: اخبار منتشر در فضای مجازی توسط عده ای ناشناخته منبع مناسبی برای کسب اطلاعات نیست و مراقب باشید که فریب دروغ های آنها را نخورید.

حجت الاسلام طاهری افزود: این سرویس های اطلاع رسانی قصد دارند افراد معاند با اسلام و انقلاب را تطهیر و خدمتگزارانی که مقابل استکبار و زیادخواهی های آنها ایستاده اند را تخریب کنند.

وی ادامه داد: شایعه پراکنی امری تازه نیست و در تاریخ اسلام این امر باعث شده است که مردم امام حسین (ع) را به خاطر ترس از لشکر دروغین شام تنها بگذارند امروز همان ترفندها در سیستم تبلیغاتی و توسط نیروهای خود فروخته دنبال می شود.

امام جمعه تربت جام خاطر نشان کرد: نیروهای انقلابی و متعهد وارد فضای مجازی شوند و اجازه ندهند دشمن به اهدافش برسد وبه شبهات پاسخ قاطع داده و باعث تقویت نیروهای مخلص و دلسوز شوند.

حجت الاسلام طاهری بیان داشت: کسانی که در کشور فتنه ایجاد کرده اند و حاضر به توبه نشدن را می خواهند بی گناه جلو دهند و نظام اسلامی و مردم را مقصر وقایع اعلام کنند و این موضوع به دلیل اعتقادات دینی جامعه به امام حسین (ع) و برگزاری مراسم عزاداری محرم است که توطئه آنها را خنثی می کند.

وی با اشاره به گسترش مراسم عزاداری سالار شهیدان در جهان خاطرنشان کرد: امسال مراسم عزاداری سالار شهیدان پر شور تر از همیشه در جهان و بخصوص در کشور برگزار شد و توانسته با روشنگری ها مردم را نسبت به استکبار جهانی حساس و از آنان متنفر کند.

امام جمعه تربت جام یاد آورشد: خون شهید حججی و زنده شدن حادثه کربلا باعث شد مردم دوباره پیوندشان را با اهل بیت (ع) را مستحکم و این موضوع باعث نارضایتی استکبار و صهیونیست ها شده است و قصد دارند چهره این شهید را در فضای مجازی تخریب کنند.

حجت الاسلام با اشاره به دستاوردهای برجام تصریح کرد: برجام اگر چه برای ملت ایران تاکنون سودی نداشته است اما باعث شد جامعه با نگاه کینه دوزانه آمریکا که حاضر نیست به قراردادی که بسته پایبند بماند.

وی عنوان داشت: ترویج فساد و بی حجابی در فضای مجازی توسط کانال ها و گروه هایی وابسته به فتنه گران واستکبار جهانی است اقدام می شود تا غیرت دینی از میان برود.

امام جمعه تربت جام با اشاره به تخریب رئیس قوه قضایی در فضای رسانه ای بیان داشت: تخریب نیروهای خدمت گذار و بدبین کردن مردم نسبت به مسئولین با هدف برگشتند نظر ملت از حکومت اسلامی است که لازم پاسخ قاطع به آ«ها داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب