امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » انتشار عکس خانم بازیگر معروف روز تولدش+عکس
کد خبر : 31811
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۶در ۴:۴۱ ب.ظ

انتشار عکس خانم بازیگر معروف روز تولدش+عکس

خانم بازیگر معروف سینما در سالروز تولدش، تصویری قدیمی از خودش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کردو نوشت: هنوز با همين چشم‌ها با شيطنت و شگفتى دنبال كشف رازهاى جهانم. مثل بچه‌ها. هنوز از ديدن يك برگ و انعكاس نور بر روى آب به شوق مى‌آيم. رشد با درد رنج همراه است.
تصویر-تست-گریم-هانیه-توسلی

تصویر تست گریم هانیه توسلی

به گزارش جام روز، هانیه توسلی، در پست جدید اینستاگرامش، تصویر تست گریم خودش در یکی از فیلم‌های قدیمی را منتشر کرده است. او در توضیح این عکس نوشته است:

«اینجا در این عکس بیست و سه ساله‌ام. تست گریم «گاهى به آسمان نگاه کن»؛ پاییز سال ٨١. حسرتى براى بازگشت به گذشته نیست. نگاه شیطنیت آمیز و این لبخند هنوز گاه گاهى پیدا مى‌شود. زندگى رو به جلو مى‌پروراند و مى‌شوراند و رو به جلو هل مان مى‌دهد. رشد مى‌کنیم با رنج و لذت. یاد مى‌گیریم. چه چیزى در این جهان هستى مهم‌تر از یاد گرفتن و رشد کردن پیدا مى‌شود؟ زندگى یعنى زنده بودن. توقف از هر نوعى، سکون است و فرو رفتن.

هنوز با همین چشم‌ها با شیطنت و شگفتى دنبال کشف رازهاى جهانم. مثل بچه‌ها. هنوز از دیدن یک برگ و انعکاس نور بر روى آب به شوق مى‌آیم. رشد با درد رنج همراه است. امتحان! مى‌دانم. دردش را بارها کشیده‌ام، اما زندگى جادوست. جادوى جاودانه دوارى که مدام در حال خلق است و در هرچیزى نشانه نو بودنش را به رخ مى‌کشد. با هر طلوعى، با هر نسیمى و تکان برگى، با هر بهارى، با هر دانه برفى. با هر تولدى و با هر مرگى که تحولى است جذاب که شروعى مهم است.

امروز تولد من است. سال و ماه و گردش روزگار. خوشحالم؟ غمگینم؟ شاید هر دو. باید پیش رفت و خلاق بود و ساخت. در این سى و هشت سال روح و فکر و مغزم پر از خاطره و نقاط درخشان ماندگار است. کتابها و آدم‌ها و لحظه‌هاى تاثیر گذار زندگى‌ام شده من. هویت من همه  آن چیزهایى است که از جهان هستى کشف کرده ام. هنر نامحدود است چون خلاقیت نا محدود است چون انسان با دم پروردگارى اش نامحدود است. پس نا امیدى و سکون بر خلاف جهت طبیعت است. ممنونم از تک تک کسانى که تولدم را تبریک گفتند. ممنون از لطف و مهرتان.زنده باد زندگى و مرگ که معنى از هم مى‌گیرند.»

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب