امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , مذهبی » انتخابات یک فرصت برای ملت ایران است
کد خبر : 30681
تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶در ۲:۱۲ ب.ظ

انتخابات یک فرصت برای ملت ایران است

امام جمعه تربت جام گفت: انتخابات یک فرصت برای ملت ایران ودشمنان انقلاب است که حضور پر شور و گسترده مردم در این عرصه باعث خوشحالی دوستان و ناامیدی دشمن می شود.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امروز با تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد امام حسین علیه السلام، حضرت عباس و سید الساجدین امام زین العابدین و گرامیداشت روزهای پاسدار، جانباز، خلیج فارس، معلم و هفته کار و کارگری در مصلی الغدیر برگزار شد با اشاره به مهمترین مسئله روز کشور گفت: انتخابات یک فرصت برای ملت ایران ودشمنان انقلاب است که حضور پر شور و گسترده مردم در این عرصه باعث خوشحالی دوستان و ناامیدی دشمن می شود.

با اشاره به مطالبات رهبری در خصوص انتحابات افزود: مردم همراه با سلامت و امنیت و در نهایت با آرامش کامل، تدبر و بصیرت با حضور حداکثری اصلح را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: مردم به نامزدی رای دهند که در معادلات جهانی خوب نقش ایفا کند و در حل مشکلات داخلی گره ها را بازکند که چشم جهان اسلام به انتخاب ما دوخته شده است که باعث تقویت جبهه های حق در سایر بلاد اسلامی می گردد.

امام جمعه تربت جام خاطر نشان کرد: انتخابات تعیین سرنوشت و در حقیقت یک انقلاب است که تمام ساختار اجرایی کشور تحت تاثیر قرار می دهد و باید بتواند مشکل بیکاری، فرهنگی و اقتصادی جامعه را سامان دهد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به شاخصه های حاکم اسلامی بیان داشت: حاکم کشور باید در تراز نظام اسلامی انتخاب شود که عدالت را همراه با معنویت، عقلانیت و اخلاقیات دنبال کند و به دنبال رفاه طلبی و اشرافی گری نباشد.

وی تاکید کرد: حاکم اسلامی باید حافظ فرهنگ اسلام در کلیه نقاط جهان باشد به نوعی که همه طالب این حکومت باشند.

امام جمعه ادامه داد: حاکم اسلامی با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی و خدمت گذاری بی منت، استکبارستیزی، با اقتدار وصلابت، شجاعت و ایثارگری، ولایت مداری، نقد پذیری و با بی اعتمادی به دشمن مشکلات کشور را حل کند.

حجت الاسلام طاهری با انتقاد از توهین یکی از ستادهای نامزد ریاست جمهوری با ساحت مقدس امام رضا علیه السلام عنوان داشت: هیچ کس اجازه ندارد به خاطر این که رقیب خود را تخریب کند به اعتقادات توهین کند و نامزدها مراقب باشند که این گونه رفتارها برای مردم انقلابی و مومن ایران پذیرفته نیست.

وی اظهار داشت: بازی با مفاهیم ارزشی ، آزادی، حقوق بشر، جمهوریت، مبارزه با تروریست و مدارا با دشمن سیره حکومت داری علوی نبوده وروش حکومت اموی است و پیروزی با فریب کاری و دروغ گفتن در تراز حاکم اسلامی نیست.

امام جمعه تربت جام  با اشاره به شیوه حکومت داری امیرمومنان علی علیه السلام یادآورشد: صداقت و صراحت در کار و پرهیز از مکر وحیله که کار دشوار و سختی برای ریاست مداران است و نباید با وعده های نادرست دل ها راجذب کند که از دیدگاه امام علی علیه السلام کاری ناپسند است.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب