امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » امداد گری خصلتی است که در گوشت و پوست و خون امدادگران جاری است
کد خبر : 17669
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۴در ۲:۳۵ ب.ظ

امداد گری خصلتی است که در گوشت و پوست و خون امدادگران جاری است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: امداد گری خصلتی است که در گوشت و پوست و خون امدادگران جاری می‌شود وامداد گران حتی خارج از محل کار و بعد از بازنشستگی هم امدادگر باقی خواهند ماند.

به گزارش جام روز ، مدیرکل کمیته امداد و امام خمینی خراسان رضوی در مراسم تکریم و معرفی مسئول جدید کمیته امداد و تربت‌جام با اشاره به آثار و برکات خدمت به محرومان گفت: خدمت به محرومان آثار و برکاتش زنده و تا ابد جاری است و فرصت سوزی امداد گران موجب تأسف خواهد شد.

مسعودیان راد افزود: کمیته امداد شجره طیبه‌ای است که حاصل انفاس قدسی و اندیشه ناب و پاک حضرت امام در جهت هندسه معرفتی و فقرزدایی در کشور است.

وی افزود: امداد گری خصلتی است که در گوشت و پوست و خون امدادگران جاری می‌شود وامداد گران حتی خارج از محل کار و بعد از بازنشستگی هم امدادگر باقی خواهند ماند.

وی تصریح کرد: آنچه در کمیته امداد وجود دارد معروف‌های قرآنی است که در سعادت امداد گران مؤثر خواهد بود.

وی با تشکر و قدردانی از زحمات خالصانه علیرضا احمد پور مسئول اسبق کمیته امداد حسین خسروی نسب را به سمت جدید این اداره معرفی کرد.

درادامه این مراسم فرماندارتربت جام با تشکر و قدردانی از زحمات متواضعانه مدیر اسبق کمیته امداد گفت: کمیته امداد نهادی قدرتمند که نقش راهبری درتعالی و فرهنگ مددجویان تحت پوشش دارد.

علی رستمی افزود: کمیته امداد شهرستان بدون هیچ حاشیه‌ای به نحو شایسته به محرومان خدمت می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب