امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » اماواگرها، توصیه‌ها و انتظارات فرماندار تربت‌جام از شورای اسلامی شهرستان
کد خبر : 20142
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۳۵ ق.ظ

اماواگرها، توصیه‌ها و انتظارات فرماندار تربت‌جام از شورای اسلامی شهرستان

فرماندارتربت جام درجمع اعضای شورای اسلامی شهرستان تربت جام به توصیه هاو انتظارات خوداز این پرداخت.

به گزارش جام روز؛ علی رستمی، فرماندارتربت جام در جمع اعضای شورای اسلامی شهرستان با توصیه‌های لازم و انتظارات خود از شورا در پاسخ به گلایه‌های اعضا در حوزه‌های مسکن وراهسازی ، آب، برق و گاز گفت: مطرح کردن برخی مشکلات در بین مردم روستا کار صحیحی نیست و اعضای شورای اسلامی باید ازاین‌گونه برخوردها اجتناب کند.

رستمی افزود: سیمای عمومی شهرستان به‌ویژه عملکرد ادارات برق، آب و گاز و مسکن شهرسازی در بین سایر دستگاه‌های اجرایی و حل مشکلات مردم مطلوب و راضی‌کننده است.

وی با اشاره به مشکلات حوزه منابع آبی در روستاها خاطرنشان کرد: در حوزه آب‌رسانی سیار ما رتبه اول استان راداریم ولی کماکان 39 روستای شهرستان توسط تانکر آب‌رسانی می‌شود.

فرماندارتربت جام ادامه داد: در حوزه آب کمبود اعتبارات نداریم مشکل اصلی ما زمان، منابع آبی خویشتن‌داری مردم راداریم.

وی با اشاره به اشتراک مصرف آب کشاورزی و شرب در منطقه گفت: در روستاها مصرف سرانه آب به دلیل اشتراک آب کشاورزی دام و شرب بسیار بالاست و این موارد باعث کبود آب شرب و بروز مشکلات در منطقه شده است.

فرماندار تربت‌جام با اشاره به مشکلات حوزه راه‌سازی روستایی خاطرنشان کرد: به‌رغم کمبود اعتبارات پروژه‌های راه‌سازی کم‌وبیش ادامه دارد و بیش از توان منابع مالی در حوزه راهداری هزینه می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات برق برخی منازل روستایی گفت: با توجه به عدم مدیریت روستایی در ده سال اخیر و ساخت‌وسازهای خارج از محدوده اکثر منازلی که مشکل بردارند خارج از محدوده ساخته‌شده است که تدابیری اندیشیده شده است تا انشعابات برق، آب و گاز تحویل شود.

در پایان رستمی بیان داشت: رسالت اصلی شورای اسلامی شهرستان کار زیر بنایی در روستاها است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب