امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » امام خميني (ره ) محور و نقطه عطف انقلاب اسلامي است
کد خبر : 25500
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۵در ۷:۴۷ ق.ظ

امام خميني (ره ) محور و نقطه عطف انقلاب اسلامي است

معاون فرماندار تربت جام گفت: امام خميني (ره) محور و نقطه عطف انقلاب اسلامي است و اگرنبود مديريت و رهبري منحصر به فرد و انقلابي امام قطعا انقلاب به پيروزي نمي رسيد.

به گزارش جام روز، در راستاي مصوبات ستاد ارتحال حضرت امام (ره) شهرستان جلسه كميته خيرين ستاد ارتحال روز گذشته (دوشنبه) در محل فرمانداري تربت جام برگزارگرديد.

احمد شافعی معاون فرماندار شهرستان تربت جام در اين جلسه ضمن تقدير و تشكر از حضور خيرين و كمك هاي مالي آنان به ستاد در سالهاي گذشته به وظيفه همگان نسبت بر حفظ ارزشها و تفكرات امام اشاره كرد و گفت: امام خميني (ره) محور و نقطه عطف انقلاب اسلامي است و اگرنبود مديريت و رهبري منحصر به فرد و انقلابي امام قطعا انقلاب به پيروزي نمي رسيد.

شافعي با بيان اين كه امروز دامنه و گستره انديشه هاي امام(ره) همه نقاط دنياست را فرا گرفته است افزود: انديشه هاي امام امروز در بسياري از دانشگاه های مطرح دنيا تدريس مي شود.

وي همچنين با اشاره به جايگاه ايران اسلامي در منطقه به موفقيت ها و پيروزي هاي كشور در بسياري از عرصه هاي علمي، فناوري، دفاعي، هسته اي، پزشكي، اقتصادي تاکید کرد: سياست خارجي فعال جمهوري اسلامي ايران توانسته است موفقيت ايران را بعنوان يك كشوراسلامي با رويكرد عقلاني در دنيا تثبيت كند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب