امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » اقتدار، امنیت، استقلال کشور مدیون شهیدان، ایثارگران ورزمندگان است
کد خبر : 33195
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۴۷ ق.ظ

اقتدار، امنیت، استقلال کشور مدیون شهیدان، ایثارگران ورزمندگان است

فرمانده تیپ 38 رزهی محمد رسول الله تربت جام گفت: امروز اقتدار، امنیت، استقلال، آرامش کشور حاصل خون شهیدان و ایثارگران و رزمندگان اسلام است.

به گزارش جام روز، ایرج دبیر نظامی فرمانده تیپ ۳۸ رزهی محمد رسول الله تربت جام امروز در مراسم تجلیل از کارکنان این نیرو با ابلاغ سلام فرمانده معظم کل قوا گفت: امروز اقتدار، امنیت، استقلال، آرامش کشور حاصل خون شهیدان و ایثارگران و رزمندگان اسلام است.

دبیر نظامی با اشاره به اجرای طرح قمر بنی هاشم و لبیک هشتم در ارتش خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های مسئولین ارتش جمهوری اسلامی ایران اجرای طرح قمر بنی هاشم و رفع مشکلات معیشتی پرسنل نیروی زمینی ارتش است که به ویژه فرمانده معظم کل قوا بر اجرای این طرح تاکید دارند.

وی تصریح کرد: رفع مشکل مسکن کارکنان در اولویت این طرح قرار دارد تا اینکه سعی و تلاش مضاعف خواهد شد تا این مشکل را برای کارکنان کاهش دهیم.

فرمانده تیپ ۳۸ رزهی محمد رسول الله تربت جام با اشاره به کمبود های خانه های سازمانی عنوان داشت: برای آنکه بتوانیم مقدار از هزینه اجاره بهاء را کاهش دهم از این ماه مبلغی را به عنوان حق اجاره پرداخت و در کارت مشمولین طرح شارژ می شود.

در ادامه مراسم حجت الاسلام لندرانی رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۳۸ محمد رسول الله با تبریک دهه کرامت با اشاره به جایگاه خانواده و دختر گفت: دختران مایه انس، الفت، برکت، رفت وآمد ملائک،عبادت و پشتوانه خوبی برای والدین است.

وی با ااشاره به روایت پیامبر اعظم در خصوص دختران بیان داشت: چه خوب بچه های های هستند دختران و آنان باعث ایجاد مجبت و تجهیز خانه می شوند.

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۳۸ محمد رسول الله تصریح کرد: پدرانی که دختر دارند خداوند به واسط حضور آنان به خانه هایشان برکت نازل می کند و رفت آمد ملائک به آن منزل قطع نمی شود.

حجت السلام لندرانی ادامه داد: اگر چه کارکنان نیروهای مسلح به دلیل مسائل کاری خود حضوری کمتری در خانه دارند و زحمات پرورش و تربت فرزندان بر عهده مادران می باشد اما خدواند به پدران نگاه ویژه دارد.

وی خاطرنشان کرد: این مادران ودختران حامیان سبازان اسلام و نظامیان برای دفاع از کشور هستند و تقدیر و حمایت از این زنان امری لازم است.

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۳۸ محمد رسول الله یادآور شد: اگر رسیدگی به همسران نیروهای مسلح اجرا نشود فضای خانه برای آرامش سربازان اسلام فراهم نخواهد بود و این تقدیرها باعث تشویق و شارژ شدن دوباره نیروهای مسلح می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب