امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » اعزام ۷ گروه برای وصل برق مناطق قطع شده تربت جام
کد خبر : 29975
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۵در ۳:۳۷ ب.ظ

اعزام ۷ گروه برای وصل برق مناطق قطع شده تربت جام

رئیس شرکت توزیع نیروی برق تربت جام گفت: بارندگی ها در این شهرستان خسارتی به تاسیسات و زیر ساخت های برق ایجاد نکرده و چند روستا برق آنها قطع شده است که هفت گروه برای وصل اعزام شدند.

علی مردادی رئیس شرکت توزیع نیروی برق تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: بارندگی ها در این شهرستان خسارتی به تاسیسات و زیر ساخت های برق ایجاد نکرده و چند روستا در دهستان موسی آباد و چشمه گل بخش مرکزی تربت جام برق آنها قطع شده است.

وی افزود: روستاهای دهستان موسی آباد قطع برق آنها در حال بر طرف شدن است و فقط روستاهای چاه مزار و باغ کشمیر قطع هستند و در دهستان جشمه گل روستا های یخک، چشمه گل، بوته گز، تغز سفلی و علیا قطع می باشد.

مرادی ادامه داد: هفت گروه از ابتدایی بارش ها به مناطق دارای مشکل اعزام شده اند و در حال رفع خاموش ها می باشند که تا پایان ظهر امروز ۳۰ بهمن همه مناطق رفع مشکل حواهد شد و روشنایی همه روستا تامین می شود.

رئیس شرکت توزیع نیروی برق تربت جام با توجه به لغزنده بودن معابر یادآور شد: همشهریان در صورت خاموشی می توانند با واحد اتفاقات شرکت برق تماس بگیرند و منتظر بمانند تا ماموران شرکت برق جهت وصل اقدام نمایند تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب