امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » اسلام انقلابی باعث عزت و اقتدار ملت ایران در دنیا شده است
کد خبر : 25012
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۰۴ ب.ظ

اسلام انقلابی باعث عزت و اقتدار ملت ایران در دنیا شده است

مسئول نهاد نمایندگی ولایت فقیه در سپاه تربت جام گفت: اسلام انقلابی به برکت دفاع مقدس و شهیدان می باشد که امروز باعث سرافرازی عزت و اقتدار ملت ایران در دنیا شده است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید جعفر احمدی مسئول نهاد نمایندگی ولایت فقیه سپاه تربت جام در حاشیه برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در گفتگو با خبرنگار جام روز  گفت: آمادگی رزمی، توان معنوی، روحی و فکری و پررنگ کردن وحدت شیعه و اهل سنت از اهداف برگزاری این رزمایش الی بیت المقدس می باشد.

حجت الاسلام احمدی بااشاره به اسلام هراسی افزود: اسلام امام زمان (عج) و جمهوری اسلامی دشمن ساز است و این اسلام انقلابی را دشمن تحمل ندارد و با تمام تجهیزات وامکانات به مقابله با اسلام انقلابی برخاسته است.

وی اضافه کرد: اسلام انقلابی به برکت دفاع مقدس و شهیدان می باشد که امروز باعث سرافرازی عزت و اقتدار ملت ایران در دنیا شده است.

مسئول نهاد نمایندگی ولایت فقیه در سپاه تربت جام با اشاره به موضوع برجام گفت: اگر روحیه ی انقلابی و تفکر بسیجی نباشد برجام جز خسارت محض هیچ دستاوردی نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: بسیجیان سلحشور با اقدام و عمل ثابت کردند که در خط ولایت هستند و اهل راحت طلبی نمی باشند و مطیع امر فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری می باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب