امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » استراتژی جدید دشمن تقریب افراط گری، جنگ مذهبی، بلوک‌بندی جغرافیایی و توسعه بحران است
کد خبر : 14274
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۳۷ ب.ظ

استراتژی جدید دشمن تقریب افراط گری، جنگ مذهبی، بلوک‌بندی جغرافیایی و توسعه بحران است

فرماندار تربت‌جام در جلسه شورای اداری با گرامیداشت حماسه 24 خرداد 92 گفت: در انتخابات 92 با همه سلایق متعدد و در سخت‌ترین شرایط تصمیم و تبلیغات دشمنان انقلاب؛ بازهم مردم به روحانیت رأی دادند.
شورای اداراری تربت جام

به گزارش جام روز علی رستمی افزود: مردم فهیم ایران تحت تأثیر هیاهو تخریب قرار نمی‌گیرند و به‌موقع تصمیم‌گیری درست می‌گیرند.

فرماندار تربت‌جام با اشاره به استراتژی جدید دشمن ادامه داد: استراتژی دشمن تقویت افراط گری، بلوک‌بندی جدید جغرافیایی، جنگ مذهبی با هزینه کشورهای اسلامی و توسعه بحران‌ها در منطقه است.

وی تصریح کرد: غرب و آمریکا در منطقه به دنبال دمکراسی نیستند ببینید چه بالایی سر کشورهای اسلامی درآوردند و اراده ملت‌ها را در مقابل چشم سازمان‌های بین‌المللی سرکوب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه خارجی تزریق دمکراسی با جنگ را دنبال می‌کند و در حوزه داخلی دامن زدن به اختلافات باندی، حزبی، گروهی و افزایش تجمعات و تبدیل اختلافات به تعارض و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی را دنبال می‌کند.

وی تأکید کرد: مدیران باید هوشیار باشند با این اوضاع آشفته؛ جمهوری اسلامی از ثبات پایداری برخوردار است و به ثبات دیگر کشورها کمک می‌کند.

وی با اشاره به مذاکرات 1+5 گفت: مذاکرات هسته‌ای حوزه ملی ماست و انتخاب جمهوری اسلامی است.

وی افزود: در هیچ جای تاریخ سراغ نداریم و زیر خارجه آمریکا 9 روز در مذاکرات بنشیند و برای رفع خستگی دوچرخه‌سوار شود؛ این صلابت نظام را باید ارج به نهیم.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی تصریح کرد: بحث‌های اقتصادی درکشورجدی است، اعلام اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری بی حکت نیست و اقتصاد برای همه دنیا مخصوصاً برای کشور ما مهم است.

وی خاطرنشان کرد: امروز تولید در کشور یک جهاد است، میدان جهاد ما امروز میدان اقتصاد است، فرمانده هان دفاع مقدس باید به جبهه جهاد اقتصادی وارد شوند.

وی با اشاره به سال همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت گفت: خنثی کردن توطئه‌ها به همت دولت و ملت امکان‌پذیر است و دولت جدای از ملت نیست و دولت هم به دنبال گروه، جناح و حزب‌بازی نیست.

فرماندار تربت‌جام با تشکر و قدردانی از خبرنگاران گفت: خبرنگاران در سایر حوزه‌های شهرستان خوب ورود پیدا کردند مدیران هم کماکان ارتباط با خبرنگاران را حفظ و افزایش بدهند.

علی رستمی اعلام کرد: برای ارتقاء حوزه فرش دست‌باف مبلغ چهار میلیارد اعتبار تخصیص یافت.

وی با اشاره به وضعیت صنعت گفت: در حوزه صنعتی تا پایان سال خبرهای خوشی در ارتباط با بهره‌برداری چهار طرح بزرگ صنعتی خواهیم داشت.

وی با اشاره به تکریم ارباب‌رجوع گفت: دستگاه‌های خدماتی سخت‌گیری برای مردم نکند باروی گشاده با ارباب‌رجوع برخورد کند و شرایط را برای بر مردم به‌ویژه قشر آسیب‌پذیر سخت نگیرند مردم در شرایط سخت زندگی می‌کند.

وی با اشاره به مکاتبات اداری افزود: مدیران در پاسخ به مکاتبات فرمانداری ضعیف عمل می‌کنند نوشتن نامه پیرو از سوی فرمانداری به ادارات یک توهین است.

وی ادامه داد مدیران برای معرفی مسئول روابط عمومی 15 روز زمان داشتند، بیشتر ادارات باگذشت 40 روز هنوز پاسخ ندادند این کوتاهی در نمره ارزیابی لحاظ خواهد شد.

وی عنوان کرد: در حوزه پاسخگویی مدیران باید پویا و چابک باشند.

فرماندار تربت جام اعلام کرد: اجرای سرعت کاه‌ها در سطح شهر موجب کاهش تصادفات شده است.

معاونت راهنمایی و رانندگی در سال گذشته مقام برتر کاهش حوادث رانندگی را در سطح استان کسب کرد.

درادمه جلسه شورای اداری کلالی مدیر اداره صنعت و معدن، دکتر دانایی عضو هیئت‌علمی دانشگاه و حجت‌الاسلام دامن‌پاک مسئول امور مساجد در ارتباط با وضعیت معادن، مدیریت رفتار سازمانی و برنامه‌های فرهنگی وحدتی ماه مبارک رمضان مطالبی ایراد کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب