امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » ازدواج خانم بازیگر معروف با یک خواننده شایعه یا واقعیت+عکس
کد خبر : 32448
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۶در ۵:۲۲ ب.ظ

ازدواج خانم بازیگر معروف با یک خواننده شایعه یا واقعیت+عکس

بازیگر ی که با ایفای نقش در سریال دلنوازان به شهرت رسید در مورد ازدواجش با امید علومی خواننده تصویر و نوشته ای از حال و هوایش منتشر کرد.

به گزارش جام روز  سحر قریشی بازیگر ی که با ایفای نقش در سریال دلنوازان به شهرت رسید بعد از پایان یافتن شایعاتی در مورد ازدواجش با امید علومی خواننده تصویر و نوشته ای از حال و هوایش منتشر کرد.
سحر قریشی با انتشار عکس زیر نوشت

ازدواج سحر قریشی با یک خواننده شایعه یا واقعیت +عکس
سحر قریشی تصویر و نوشته ای از حال و هوایش منتشر کرد.

حالا که از یاد برده ام تو را.. این شهر پاییزی، و تمام آهنگ های دنیا، کاسه داغ تر از آش شده اند..! !!

ازدواج سحر قریشی و امید علومی شایعه بود یا واقعیت

سحر قریشی هنرمند جوانی که با ایفای نقش در سریال دلنوازان در تلویزیون به شهرت رسید خیلی زود جایگاه خود را در هنر پیدا کرد اما حواشی زیادی اطراف این بازیگر جوان وجود دارد.

این هنرمند جوان اولین بار با بازی در فیلم لج و لج بازی به سینما وارد شد . چندی پیش اخباری مبنی بر ازدواج سحر قریشی با امید علومی خواننده جوان کشورمان به گوش میرسد که به بررسی شایعه یا واقعیت بودن این خبر می پردازیم.

سحر قریشی سال گذشته در برنامه دید در شب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت:من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

اما وی در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت:نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم.

با این اظهارنظر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب