امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » ارزشیابی دستگاه ها از طریق فرم ها سنجش خیلی کارشناسانه نیست
کد خبر : 28422
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۵در ۳:۰۷ ب.ظ

ارزشیابی دستگاه ها از طریق فرم ها سنجش خیلی کارشناسانه نیست

معاون فرماندار تربت جام گفت: ارزشیابی از طریق فرم ها خیلی کارشناسانه نیست و اگر کار گروه بررسی کند برنامه ها را و شاخص مناسبی ارائه نماید ارزیابی بهتری انجام می شود.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام امروز 25 آبان در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بیان داشت: از دانشگاه ها و ادره آموزش و پرورش در حوزه عفاف و حجاب انتظار بیشتر از این هست و تلاش بیشتر خواستاریم.

وی افزود: آسیب های متکدیان را در نشست شورای اسلامی شهر ساماندهی کردیم و مصوبات در خصوص متکدیان به صورت کامل اجرایی شده است اما بدلیل نبود زیر ساخت ها نتوانستیم تداوم داشته باشیم ومجبور می شویم در مقاطعی به صورت ضربتی برخورد کنیم.

شافعی تصریح کرد: در خصوص نگرانی مردم در بحث های ترافیکی و ورود ماشین های سنگین به محوطه شهر در شورای ترافیک مصوباتی صورت گرفته است که در حال اجرا می باشد.

معاون فرماندار تربت جام گفت: اجرای برنامه های حوزه خانواده باید همگراه باشد نباید برنامه جدا و پراکنده اجرا شود و برای تقویت بنیان خانواده جلسات آموزش خانواده برای تمام دستگاه به صورت برنامه های چهار ماه برنامه ریزی واجرا شود وتوسط هر دستگاه به صورت مستقل و به دبیرخانه اعلام شود.

وی تاکید کرد: ارزشیابی از طریق فرم ها سنجش خیلی کارشناسانه نیست و اگر کار گروه بررسی کند برنامه ها را و شاخص مناسبی ارائه نماید ارزیابی بهتری انجام می شود.

شافعی عنوان کرد: در تمام کار گروه ها برنامه های چهار ماه جمع بندی می شود تا بتوانیم بهتر اززیابی انجام دهیم و لازم است دستگاه های اجرایی به صوت کتبی برنامه ها را با محوریت موضوعات جلسات به دبیر اعلام نمایند.

معاون فرماندارتربت جام افزود: انتظار ما از خبرنگاران به خاطر پوشش خوب خبر بالا رفته است و واقعا در فضای مجازی خوب وعالی کار کرده اند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب