امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , مذهبی » ارتش امروز انقلابی، مکتبی و مردمی است/هوشیاری مردم مانع حیله گری کاندیدا خواهد شد
کد خبر : 30523
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۶در ۳:۰۱ ب.ظ

ارتش امروز انقلابی، مکتبی و مردمی است/هوشیاری مردم مانع حیله گری کاندیدا خواهد شد

امام‌ جمعه تربت‌جام گفت: ارتش جمهوری اسلامی امروز انقلابی، مکتبی و مردمی است و آماده معامله با خدا و شهادت است.

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی العدیر این شهرستان با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و تبریک فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش گفت: ارتش قبل از انقلاب به نهضت امام خمینی (ره) پیوست و نقش مهمی در پیروزی انقلاب ایفا کرد.

حجت السلام طاهری افزود: ارتش جمهوری اسلامی امروز انقلابی، مکتبی و مردمی است و در راس امور می خواهد لشکرخدا باشد و آماده معامله با خدا و شهادت است.

وی بیان داشت: ارتش مستحکم تر از گذشته در خدمت نظام اسلامی و ولایت فقیه است و مورد اعتماد مردم و فرمانده کل قواست.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: نقش ارتش در دفاع مقدس و مقابله با دشمنان انقلاب مشهود است و در برابر زیاده خواهان مردانه ایستاد و افتخارات مهمی کسب کرد وبعد از جنگ در حفاظت از آب و خاک نظام اسلامی تلاش می کند.

حجت السلام طاهری با اشاره به وقوع زلزله و فرصت های ایجاد شده گفت: زلزله اخیر یک فرصت بود و عنایات خداوند و اهل بیت شامل حال مردم منطقه شد که باید شکر این نعمت را بجا آوریم که داغ بزرگی را از دل ما برداشت.

طاهری خاطرنشان کرد: وقوع این زلزله باعث شد پای مسئولین کشوری واستانی به روستاهای محروم منطقه باز شود و از نزدیک مشاهده کنند مردم در چه شرایط سختی زندگی می کنند.

وی تاکید کرد: در این زلزله منازل مسکونی بسیاری از مردم دچار خسارت شد که لازم است دوباره ساخته و مقاوم سازی شود؛ آسیب دیدگان از بستری که برای پرداخت تسهیلات فراهم شده استقبال کنند تا خانه های امن داشته باشند.

امام جمعه با اشاره به ویژگی زمام داران در نظام اسلامی گفت: زمام داران در نظام اسلامی باید دارای صداقت وصراحت باشند و مواضع واقعی خودرا صادقانه بیان کنند.

طاهری ابراز داشت: کاندیداهای شورای اسلامی شهر وروستا باید با گفتمان صادقانه برنامه های خود را اعلام کنند و برای پست و مقام حیله ومکر با مردم نداشته باشند که محکمه الهی در پیش خواهد بود.

وی عنوان کرد: نباید اجازه  داد کسی با حیله گری در یک هفته تبلیغات مردم را فریب دهد و همه باید هوشیار، بیدار و آگاه باشند.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب