امروز ۶ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » اخلاق مداری ضامن اجرای قانون در کشور است
کد خبر : 34290
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۶در ۴:۳۱ ب.ظ

اخلاق مداری ضامن اجرای قانون در کشور است

فرماندار تربت جام گفت: تصمیم گیران جامعه باید هوشیاری، هوشمندی، وحدت، انسجام، وفاق، همدلی، هم افزایی و همفکری لازم را داشته باشند چرا که اخلاق مداری ضامن اجرای قانون در کشور است.

به گزارش جام روز، مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی با اشاره به شرایط حاکم بر جهان و نظام اسلامی گفت: تصمیم گیران جامعه باید هوشیاری، هوشمندی، وحدت، انسجام، وفاق، همدلی، هم افزایی و همفکری لازم را داشته باشند چرا که اخلاق مداری ضامن اجرای قانون در کشور است.

حمیدی با اشاره به آثار رعایت اخلاق افزود: اخلاق مداری خواسته های درونی و اجتماعی جوامع بشری را تعدیل می کند و باعث تقویت بعد روحی و معنوی انسانها می شود.

وی با تاکید بر اجرای برنامه های بصیرتی به مناسبت فرا رسیدن نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت  تصریح کرد:ن هم دی تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی و صهیونیستی بودکه با  مدیریت رکن رکین نظام رهبری معظم انقلاب و  حضوربه موقع مردم انقلابی فتنه خنثی شد.

فرماندار تربت جام با اشاره به وظایف مردم  و مسئولان در فتنه هاخاطر نشان کرد: همه وظیفه داریم درراستای اهداف مقام معظم رهبری حرکت کنیم و بایدبه نکته های اعتقادی و ارزشهای اصلی نظام توجه نمود و طوری برنامه ریزی کنیم که  در چارچوب منویات رهبری  باشد.

حمیدی با اشاره به مولفه های وحدت در شهرستان تاکید کرد:در شهرستان تلفیقی تربت جام نباید هرکسی از نگاه و زاویه و تحلیل شخصی خودش جامعه را دچار مشکل کند و باید وحدت در این منطقه حساس بیش از گذشته تقویت شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب