امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » احساس مسئولیت در برابر انتخابات و انتخاب اصلح اصول اساسی انتخابات است
کد خبر : 20129
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۴در ۲:۰۵ ب.ظ

احساس مسئولیت در برابر انتخابات و انتخاب اصلح اصول اساسی انتخابات است

خطیب جمعه نصرآبادگفت: احساس مسئولیت دربرابراصل انتخابات؛ احساس مسئولیت دربرابرانتخاب صحيح؛ توجه به شاخص‏ هاي انقلابي‏ گري اصول اساسی انتخابات است.
حجت الاسلام اصغرتوکلی نصرآباد

به گزارش جام روز؛ حجت الاسلام اصغر توکلی، امام جمعه نصرآباد در خطبه اول؛ توجه به دیگران و ابتلائات را از عوامل رشد ظرفیت انسان برشمرده وافزود: هرکس از پوستۀ خودش بیشتر در بیاید و بتواند جمع بیشتری را مورد عنایت خودش قرار بدهد، خودش هم بیشتر مورد عنایت و لطف قرار می گیرد.

حجت الاسلام توکلی درخطبه دوم با تاکید براینکه مواظب باشیم جامعه را دچار گروه های تشنه قدرت نکنیم اظهارداشت: تنها چیزی که می تواند استحکام جامعه را از بین ببرد این است که در ارتباط بین مردم با ولی جامعه تزلزل ایجاد کنند و برای ایجاد تزلزل و سلب اعتماد نسبت به رهبر جامعه در دل مردم به دنبال بدل سازی هستند.

وی دربخشی ازسخنان خود احساس مسئولیت دربرابراصل انتخابات؛ احساس مسئولیت دربرابرانتخاب صحيح؛ توجه به شاخص‏ هاي انقلابي‏ گري؛ را ازاصول اساسی انتخابات برشمرده وبا بیان اینکه حضور حداکثری ازعناصر حفظ ‏كننده‏ ي انقلاب است اظهارداشت: دشمن سعی می‌کند با تابلوهای جعلی وارد شود و ما باید نقشه دشمن را بدانیم.

خطیب جمعه اشراف اطلاعاتي سپاه پاسداران بر مرزهاي آبي كشور و رصد لحظه به لحظه آب‏هاي كشورمان راستوده وتحقیرآمریکا را نشانه اقتدارنظام جمهوری اسلامی تلقی کرد.

درپایان حجت الاسلام توکلی انتخاب درست را ادامه راه امام وایستادگی در مقابل هجمه‏ ي دشمن دانسته و خاطرنشان کرد: درعصرحاضرنگاه مردم به رهبری است و خواص اگر لغزیدند رفوزه خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب