امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مسیر حق و اعتدالی خط امام و رهبری است
کد خبر : 20247
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۴در ۱:۳۴ ب.ظ

مسیر حق و اعتدالی خط امام و رهبری است

امام‌جمعه تربت‌جام با اشاره به‌افراط و تفریط‌های اخیر در قضیه بر جام گفت: مسیر حق و اعتدالی خط امام و رهبری است.
امام جمعه تربت جام حجت الاسلام موسوی فر

به گزارش جام روز؛ حجت‌الاسلام سید علی موسوی فر، خطیب جمعه تربت‌جام؛ با اشاره به انتخابات مهم اسفند گفت: انتخابات یکی از نعمت‌های بزرگ الهی است که خداوند به ملت ایران عطا کرده؛ شکر این نعمت بزرگ حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح است.

حجت‌الاسلام موسوی فر انتخابات را در ایران اسلامی یک رقابت واقعی برای انجام تکلیف و خدمت دانست و افزود: این رقابت در صورتی الهی خواهد بود که خدا را در نظر داشته باشند و تسلیم قانون باشند.

امام‌جمعه تربت‌جام با ذکر این نکته که آمریکا در این دو انتخابات مهم به دنبال فتنه انگیزه و نفوذ در ارکان نظام است تصریح کرد: بر همگان واجب است در چهارچوب قانون جلوی توطئه‌های دشمن را بگیرند.

حجت‌الاسلام موسوی فر به اجرای بر جام اشاره و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در جواب نامه ریاست جمهوری نکات لازم را متذکر شدند مسئولین باید با درنظرداشتن این نکات از این بر جام به نحو احسن به نفع مصالح نظام اسلامی استفاده کنند.

خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به‌افراط و تفریط‌های که در قضیه بر جام مشاهده می‌شود گفت: مسیر حق و اعتدالی خط امام و رهبری است.

وی با ذکر این نکته که نظام اسلامی در مقابل این پیروزی هزینه‌های سنگینی را پرداخته است تأکید کرد: عده‌ای غرب‌زده با نادیده گرفتن هزینه‌ها با افکار عمومی ملت صادقانه رفتار نمی‌کنند که همگان باید با هوشیاری جلوی آنان را بگیریم.

امام‌جمعه تربت‌جام در ادامه گفت: نباید این‌گونه تلقی شود که با اجرای بر جام همه مشکلات برطرف می‌شود این تلقی خیانت به ملت و کشور است و نتیجه‌ آن ناامیدی مردم از نظام می‌شود، حل مشکلات کشور در گروه تلاش پی وقفه و خردمندانه در همه بخش‌ها در جهت اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب