امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » آل سعود با ایجاد وحشت به دنبال سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های غلط خود است
کد خبر : 19959
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۴در ۱۲:۲۴ ب.ظ

آل سعود با ایجاد وحشت به دنبال سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های غلط خود است

امام جمعه تربت جام گفت: آل سعود با ایجاد وحشت به دنبال سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های غلط خود نسبت به یمن و بحرین و حمایت از تروریسم است.
سیدعلی موسوی فر امام جمعه تربت جام

به گزارش جام روز؛ حجت‌الاسلام سید علی موسوی فر، خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق است و از این قرارگاه باید مسائل فرهنگی و سیاسی بیان شود.

امام جمعه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره انتخابات اشاره کرد افزود: عده‌ای مریض القلب به دنبال نامطمئن جلوه دادن انتخابات هستند ایجاد خدشه در انتخابات و ایمان مردم خیانت بزرگ اجتماعی و سیاسی است.

وی بیان داشت: پذیرش نتیجه انتخابات از اهم مصادیق حق‌الناس است؛ همه باید تسلیم باشند و خدشه دررای مردم نیز حق‌الناس است که جوابش بسیار سخت است.

خطیب جمعه تربت‌جام شهادت آیت‌الله شیخ نمر عالم بزرگ شیعی عربستان را به دست آل سعود تسلیت گفت و اظهار داشت: آل سعود با ایجاد وحشت به دنبال سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های غلط خود نسبت به یمن و بحرین و حمایت از تروریسم است.

وی در ادامه گفت: آل سعود خود را در حال سقوط می‌بیند برای نجات خود تفرقه بین شیعه و سنی را در رأس سیاست‌های خود قرار داده اما مردم جهان شاهد وحدت شیعه و سنی در محکومیت شهادت شیخ نمر بودند.

حجت‌الاسلام موسوی فر با تشکر از بصیرت شیعه و اهل سنت و وحدت بی‌نظیر این منطقه گفت: برگزاری اجتماع بزرگ اعتراض‌آمیز روز گذشته در محکومیت آل سعود با حضور جمع کثیر علمای شیعه و سنی نشان از آگاهی و دشمن‌شناسی مردم منطقه تربت‌جام دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب