امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » آل سعود اگر غمخوار اسلام است، چرا سلمان رشدی را نمی‌کشند
کد خبر : 19947
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۴در ۱۰:۴۹ ق.ظ

آل سعود اگر غمخوار اسلام است، چرا سلمان رشدی را نمی‌کشند

مدرس حوزه علمیه اهل سنت تربت جام در اجتماع اعتراض آمیز شهادت شیخ نمر گفت: آل سعود اگر غمخوار اسلام است، چرا سلمان رشدی را نمی‌کشند.

به گزارش جام روز؛ مولوی احمدی، مدرس حوزه علمیه اهل سنت تربت‌جام در اجتماع بزرگ اعتراض‌آمیز مردم شیعه و اهل سنت که در پاسخ به شهادت شیخ نمر در محل حوزه علمیه مهدیه شهرستان برگزار شد گفت: جنایتی که آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر انجام داد نه عقلانی و نه منطقی بود، آل سعود ازنظر عقلی و فکری کار ناشایستی انجام داد و هیچ فرد هوشیاری این جنایت را مرتکب نمی‌شود.

مولوی احمدی افزود: شهید شیخ نمر برای ابراز حقیقت‌ها و اعتقادات دین اسلام توسط آل یهود به شهادت رسید اگر حکام آل سعود غمخوار اسلام هستند چرا سلمان رشدی را نمی‌کشند که به مقدسات اسلام توهین کرد.

وی تصریح کرد: حکام آل سعود با این جنایت‌ها نمی‌توانند بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند، خون شهدا پای مال نخواهد شد، جهان اسلام با شهادت شیخ نمر متحدتر شده است.

وی با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی که اهل سنت به اهل‌بیت محبت و مودت ندارند خاطرنشان کرد: کسانی که به اهل سنت تهمت دوست‌نداشتن اهل‌بیت را می‌زنند خائن به اسلام، قرآن و پیامبر (ص) هستند.

وی تأکید کرد: ما اهل سنت به اهل‌بیت ایمان‌داریم و اگر آنان را دوست نداشته باشیم مسلمان نیستیم؛ همگان باید در هر زمان و مکان بیدار و بصیر باشیم؛ کار دشمنان اسلام ایجاد تفرقه و اختلاف است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب