امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » آتش به اختیار یعنی همه مسئول‌اند که در میدان باشند
کد خبر : 32244
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶در ۵:۲۲ ب.ظ

آتش به اختیار یعنی همه مسئول‌اند که در میدان باشند

امام‌جمعه تربت‌جام گفت: فرمان آتش به اختيار يک مقوله امنيتي است همه مردم مسئولان بايد در ميدان کار و زار باشند.

به گزارش جام روز، حجت‌الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت‌جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدارهای ماه مبارک رمضان گفت: فرمان آتش به اختیار یک مقوله امنیتی است همه مردم مسئولان باید در میدان کار و زار باشند

حجت‌الاسلام طاهری افزود: همه مردم و مسئولان وظیفه تذکر لسانی امربه‌معروف و نهی از منکر دارند وچرا نویسندگان در ارتباط با اوضاع عراق،سوریه و اهداف آمریکا خاموش نشسته‌اند و چرا مطلب و کتاب و تولیدات در این حوزه‌ها کم شده است.

وی با اشاره به تغییر مدیریت آموزش‌وپرورش گفت: مهم‌ترین کار و رسالت اصلی این نهاد آموزش‌وپرورش است و نباید مدیر آن وابسته به جریان سیاسی شود وباید استقلال رأی و در جهت ارتقا آموزش‌وپرورش تلاش کند.

امام‌جمعه با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس یادگار امام برای مبارزه با اسرائیل و دفاع از مردم مظلوم فلسطین در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان است که با حضور گسترده مسلمانان برگزار می‌گردد.

حجت الاسلام طاهری خاطرنشان کرد: اسرائیل دشمن بشریت است و مردم ایران با شرکت در راهپیمایی از آرمان بزرگ فلسطین دفاع وبر ادامه جهاد با استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس تأکیددارند.

وی ادامه داد: امروز روز قدس فقط در ایران برگزار نمی شود ودیگر کشورهای مسلمان به حقیقت این روز رسیده اند وحتی می بینیم در قلب استکبار هم مسلمانان با راهپیمایی با آرامان بزرگ امام خمینی «نابودی رژیم آدم کش اسرائیل» همراه می شوند.

امام جمعه تربت جام خاطر نشان کرد: حمایت از کشورهای مظلوم و ستمدیده وظیفه همه مسلمانان و آزادی خواهان است و نصرت الهی نزدیک است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به تصویب تحریم در مجلس سنا آمریکا یادآور شد: تصویب تحریم های جدید نقض برجام و نشان داد که دشمن بر عهدی که خود بسته است پایبند نیست و نمی شود به او اعتماد کرد.

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب