امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » آئین اختتامیه نمایشگاه نقاشی اساتید و هنرمندان تربت جام
کد خبر : 25491
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۵در ۸:۲۴ ق.ظ

آئین اختتامیه نمایشگاه نقاشی اساتید و هنرمندان تربت جام

آئین اختتامیه نمایشگاه نقاشی اساتید و هنرمندان تربت جام با حضور مسئولین، مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری، هنرمندان و اساتید رشته های هنرهای تجسمی و علاقمندان شب گذشته (دوشنبه) در محل مجموعه تاریخی رباط جام این شهرستان برگزار شد.

به گزارش جام روز، آئین اختتامیه نمایشگاه نقاشی اساتید و هنرمندان تربت جام با حضور مسئولین، مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری، هنرمندان و اساتید رشته های هنرهای تجسمی و علاقمندان شب گذشته(دوشنبه) در محل مجموعه تاریخی رباط جام برگزار شد.

در این مراسم نعمت الله فیاض رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت جام با اشاره به جایگاه هنر و تاثیر گذاری آن بر جامعه گفت: باید آثار هنری هنرمندان دارای محتوا و پیام باشد تا رسالت خود را به درستی به انجام رساند، همچنان که در این نمایشگاه شاهد هستیم، هنرمندان نقاش و تجسمی تربت جام توانستند با آثار فاخر خود پیام هایی را به مخاطب منتقل نمایند. هنرمندان ما جدا از ذوق و سلیقه شخصی خود پیام های تربیتی و تعلیمی را در آثار نقاشی خود داشتند.

نعمت الله فیاض در ادامه به حضور پر رنگ هنرمندان تربت جام که در تمامی مراسم ها و مناسبت های ملی و مذهبی فعال هستند اشاره کرد و عنوان داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام و هنرمندان در تمامی مراسم ها و مناسبت های ملی و مذهبی پیشگام بوده و با همکاری دیگر ادارات جهت تاثیر گذاری بر احاد مردم و همچنین اعتلای فرهنگ و هنر منطقه، برنامه های فاخر و متناسب با آن مناسبت را دارند.

در پایان این مراسم از هنرمندان نقاشی که در این نمایشگاه آثار ارائه داشتند تجلیل شد.

گفتنی است این نمایشگاه به مناسبت نیمه شعبان و سوم خرداد سالروز پیروزی خرمشهر با 41 اثر از 14 هنرمند تربت جامی توسط انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری تربت جام در مجموعه تاریخی رباط جام به مدت 10 روز دایر بود.

انتهای پیام/

  • photo_2016-05-31_08-09-05
  • photo_2016-05-31_08-09-33
  • photo_2016-05-31_08-09-37
  • photo_2016-05-31_08-09-41
  • photo_2016-05-31_08-09-45

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب